Pirtis

Pirtis

Pirtis yra nuo seno vertinama ne tik kaip pramoga, bet ir kaip sveikatinimosi būdas. Dėl tos priežasties Vištyčio sodyboje galite rasti dvi pirtis ir net šešis karšto vandens kubilus. Norime, kad tiek Jūsų poilsis, tiek organizuojamos didelės šventės, draugų, giminių susibūrimai, vestuvės būtų su realia galimybe atsipalaiduoti.

 

Ar žinojote, kad teisingai naudojantis vanta Jūsų organizmas apsivalo nuo kenksmingų medžiagų. Teikiamas malonus vantos kvapas ir teigiama energija gaunama tada, kai vanta pirtyje naudojama pirmą kartą. Tai reiškia, kad po pirmo panaudojimo vantos antrą sykį nebenaudojamos. Masažuojamasis vantos efektas jaučiamas tik su šviežia vanta.

 

Norintiems dar aštresnių pramogų, susijusių su vandeniu, be galo patinka galimybė išlipus iš karšto kubilo, esančio lauke, nubėgti į vėsų ežerą ir nusimaudyti. Toks ypatingas maudymosi kostiumėlių demonstravimas savo draugams puikiai suaktyvina žmogaus kraujotaką dėl vandens temperatūrų kaitos. Todėl sveika šią procedūrą pakartoti bent porą kartų. Tai padaryti išdrįsta ne visi, bet kas išbandė, nenusivylė. Sodyboje yra šeši vandens kubilai, tad svečiai gali rinktis kubilą esantį toliau ežero arba arčiau.

 

Vandens pramogomis, tai yra pirtimi ir vandens kubilais, atgaivinus organizmą, puikiai jaučiasi ne tik kūnas, bet ir siela. Todėl iš Vištyčio sodybos žmonės išvyksta ne pavargę nuo pramogų, o iš tiesų atsigavę nepaisant to, ar dalyvių buvo dešimt, ar šešiasdešimt.