Vandens pramogos

Vandens pramogos

Ieškantiems ne kasdienių, o išskirtinių vandens pramogų Vištyčio sodyba turi ypatingą pasiūlymą! Tai – pasiplaukiojimas kateriu. Nebijantiems apsitaškyti ir mėgstantiems greitį galima garantuoti puikius pojūčius. Merginos gali būti tikros, kad jų ilgi gražūs plaukai bus kedenami vėjo kur kas labiau nei „Titaniko“ pirmagalyje stovinčiai ledi, kas be galo džiugina karštą vasaros dieną.

 

Drąsiausiems entuziastam bus galima katerį net ir patiems pavairuoti, nes Vištyčio ežeras didelis ir jame plaukti kateriu saugu. Dėl viso pikto, kad niekas už borto nepasiektų dugno, visi plaukiantys vandens kateriu turės užsidėti specialias liemenes dėl savo saugumo. Saulė, vėjas ir skrodžiamas vanduo bus ta svajonė, kurią išpildysime dėl jūsų.

 

Pasiplaukiojimas kateriu ne tik lašelį adrenalino leis pajusti, bet ir kitomis akimis pamatyti apylinkes. Juk Vištyčio sodyba stovint ant kranto yra visai kitoje panoramoje nei žvelgiant iš ežero vidurio!

 

Pamatykite kitokį horizontą! Jei kateris atrodo per daug ekstremalus, tai Vištyčio sodyba turi ir ramiai plaukiojantį laivą. Laivas yra su stogeliu, tad neteks kentėti saulės, jei pamiršote skrybėlę. Plaukdami lėčiau turėsite progą pamatyti kiekvieną peizažo detalę, ramiai šnekučiuotis Jums aktualiomis temomis. Toks pasiplaukiojimas yra puiki kulminacija vestuvių šventės dieną. Įvertinkite Vištyčio apylinkes savomis akimis ir leiskite sau pabūti laivo kapitonu!