Žiemos pramogos

Žiemos pramogos

Ar tai būtų netradicinės vestuvės žiemą, ar tik noras pabėgti nuo pilkos ir šaltos kasdienybės, Vištyčio sodybos šeimininkai ras Jums tinkamų žiemiškų paslaugų. Šaltu oru kraują kaitinti gali adrenalinas, kai apie šaltuką galvoti laiko tiesiog nelieka. Šitaip Jus sušildyti gali sniego motociklai ir snieglentės. Šios dvi pramogos nesunkiai gali būti prilyginamos ir sportui. Tik turėkite omenyje, kad šaltis bus nebaisus, jei būsite su tinkama apranga bei avalyne. Didelis privalumas yra tas, kad nepaisant to, ar esate pradedantysis, ar senas žiemos pramogų vilkas, smagios akimirkos vis tiek aplankys.

 

Mėgstantiems ledą pabraižyti ašmenimis yra paruošta čiuožykla ir laukia pačiūžos. Kai kurie vyresni žmonės visą savo vaikystę praleido ant pačiūžų savo kiemuose. O Jūs dabar turite galimybę pasimėgauti šalto oro teikiamais privalumais ypatingoje aplinkoje, kadangi Vištyčio ežero pakrantė ir sodyba yra sutvarkyta darbščių žmogaus rankų. Jei pajusite, kad šaltukas žnaibosi per daug, visada galėsite įlįsti į garuojantį vandens kubilą! Tokia atrakcija džiaugėsi ne vienas sodybos lankytojas. Galbūt kitas būsite Jūs?

 

Nepamirškime dar vieno dalyko – žiemą ežeras užšąla. Galima nesunkiai ir šią aplinkybę paversti pramoga. Vienas iš variantų gali būti poledinė žūklė. Užkietėjusių žvejų žiemos sezonu turbūt mažiau nei šiltuoju metu, bet sodybos šeimininkai stengiasi patenkiti net ir rečiau pasitaikančius savo svečių lūkesčius. Dėl tos pačios priežasties svečiai aktyviam poilsiui gali sužaisti net ir ledo ritulį!